Meble i dodatki Niewielki salon

Sofa rozkładana w wielofunkcyjnym salonie

sofa z funkcją spania do małego salonu

Sofa Derry od Meble Tapicerowane w kolorze szarym to idealna propozycja do niewielkiego salonu, który oprócz wypoczynkowej pełni też funkcję sypialni, jadalni czy miejsca pracy. Jako mebel do siedzenia jest to sofa dwuosobowa, z konieczną w uniwersalnym wnętrzu funkcją spania.

sofa z funkcją spania do małego salonu

okazje.info.pl

Niewielka, ale funkcjonalna

Sofa została wykonana z drewna, płyty wiórowej, pilśniowej, sklejki, płyty aminowanej, listw sprężynujących oraz tkaniny obiciowej o składzie 100% poliester. Wypełnienie stanowi pianka T21/120, a poduszki na oparciu wypełnia granulat. W standardowej wersji sofa jest dostępna w uniwersalnym i niezwykle modnym szarym kolorze, ale na zamówienie jest możliwość wykonania jej w innym kolorze obicia, ze wzornika. Wymiary sofy to szerokość 170 cm, wysokość 90 cm, głębokość 90 cm, wysokość siedziska 47 cm, głębokość siedziska bez poduszki 65 cm, głębokość siedziska z poduszką 50 cm. Powierzchnia do spania to 204 x 140 cm. Sofa nie wymaga montażu, jest dostarczana w całości. Ze względu na swój prosty, minimalistyczny i klasyczny charakter, sofa Derry nadaje się doskonale do wnętrz urządzonych w różnych stylach – w klasycznym, skandynawskim, retro czy industrialnym. Do tego jest bardzo wygodna i zapewnia komfortowy wypoczynek zarówno w dzień, jak i podczas nocnego snu. Ładnie i elegancko się prezentuje, a do tego została wykonana starannie i z dbałością o szczegóły. W zestawie z sofą znajdują się dwie poduszki. Utrzymanie poszycia sofy w czystości jest niezwykle łatwe – wystarczy ją przecierać wilgotną szmatką nasączoną czystą letnią wodą. Gwarancja na ten produkt wynosi dwa lata. Jest solidna i dzięki temu będzie służyła mieszkańcom przez lata.

Inną dość ciekawą alternatywą mebli salonowych jest szezlong. Więcej na jego temat pisze zaprzyjaźniona strona DesignerskiDom.pl.

Zostaw komentarz